Персонал

Illustration

«Не можу знайти хороших людей, а той, хто є, не працює, як мені потрібно»

Персонал-це головний капітал будь-якого бізнесу. Створіть команду мрії разом з нами!

Ми працюємо в кількох напрямках:

✓ Пошук і підбір персоналу

Ми пропонуємо нестандартний підхід у підборі персоналу, який дозволяє не просто знайти талановитих співробітників, але знайти та створити команду мрії саме конкретного нашого Клієнта.

✓ Розробка і впровадження систем управління персоналом

Ми допоможемо структурувати процеси, прописати стандарти, принципи оцінювання роботи співробітників, систему мотивації, яка дійсно буде мотивувати.

✓ HR консалтинг

Сьогодні успіх Вашого бізнесу залежить майже на 100% від Вашого персоналу. Щоб люди, які у Вас працюють, просували Вашу компанію вперед і вгору, вони повинні бути щасливі і працювати з задоволенням. Але чи можливо застосувавши один підхід бути впевненим, що цей підхід відповідає потребам більшостіпарцівників Вашої команди? Ми допоможемо розібратися і зрозуміти, що конкретно необхідно робити, що важливо для кожної конкретної людини у Вашій команді, чому є якісь закономірні проблеми на одних і тих самих ділянках і багато іншого.

Управлінський консалтинг

Хто не вчиться- завтра вже буде позаду, хто не змінюється – позаду вже сьогодні. Ми допоможемо знайти те, що потребує змін, поліпшення, зокрема, але не виключно:

    Оптимізуємо бізнес-процеси
    Автоматизуємо будь-які процеси
    Порекомендуємо методи збільшення продажів
    Проведемо аудит фінансової діяльності і дамо конкретні рекомендації
Illustration